Manuálna lymfodrenáž

Manuálna lymfodrenážna masáž je relaxačno-regeneračná a detoxikačná procedúra pri ktorej sa očisťuje organizmus od únavových a cudzorodých látok z metabolizmu.

Pri tejto masáži sa jemnými, pomalými a presne definovanými hmatmi a tlakom pôsobí na povrch kože, čím sa aktivuje pohyb lymfy v lymfatických cievach, ktoré odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín a tým podporuje imunitné schopnosti organizmu.

Manuálna lymfodrenáž má výrazný analgetický, sedatívny, očistný, relaxačný efekt na vyčerpaný, psychicky unavený organizmus, zmierňuje opuchy, napomáha pri rôznych postraumatických ťažkostiach, mozgových traumách a pri estetických problémoch.

Manuálna lymfodrenážna masáž pomáha aj v príprave na športový výkon a ako jediná masáž výrazne vplýva na regeneráciu organizmu bezprostredne po športovom výkone, resp. pred alebo bezprostredne po akomkoľvek nadmernom fyzickom zaťažení organizmu.

V rámci tejto masáže a po dohode s klientom je možné aplikovať antifibrotické masážne hmaty účinné proti lipohypertrofii (celulitíde).

Čiastočná (60 minút)

Bežná cena: 20€

Držitelia karty ISIC, ITIC a EURO26: 15€

Celotelová (90 minút)

Bežná cena: 30€

Držitelia karty ISIC, ITIC a EURO26: 25€