Antistresová masáž v sede (office shiatsu)

Antistresová masáž v sede alebo tiež nazývaná aj kancelárska shiatsu masáž je uvoľňujúco-energetická masáž na špeciálnej ergonomickej masérskej stoličke. Masér špeciálnymi hmatmi a technikami ovplyvňuje relaxáciu stuhnutých svalov, uľavuje od bolesti v oblasti chrbta, šije, ramien, rúk, dlaní a hlavy. Ukľudňuje nervový systém, eliminuje stres, úzkosť, bolesti hlavy a migrény.

Pri masáži sa klient nevyzlieka, masáž sa vykonáva cez oblečenie. Pre koho je určená? Je vhodná pre každého, ale najviac ju ocenia tí, ktorí majú sedavé zamestnanie „bez pohybu“, značne stresujúce a kladúce vysoké nároky na produktivitu ich práce.

Ale je určená aj pre zamestnávateľov, ktorí majú problém ako osloviť, motivovať a udržať si zručných, vysoko kvalifikovaných a lojálnych zamestnancov. Výhody? Je to jeden z najobľúbenejších firemných benefitov. Nikde netreba zamestnancov posielať, masér príde za vami do firmy aj s potrebným vybavením. Zaujímavé a férové ceny vrátane dopravy a vybavenia.

V neposlednom rade menej stresu, napätia, a tým prípadnej práceneschopnosti zamestnancov. U zamestnancov uľavenie od bolesti, zlepšenie nálady, viac energie a schopnosti sústrediť sa na prácu, zvýšenie imunity ich organizmu a hlavne budú mať pocit, že firme alebo spoločnosti, pre ktorú pracujú, na nich záleží.

Antistresová masáž (15 minút)

Bežná cena: 15€

Držitelia karty ISIC, ITIC a EURO26: 10€

Antistresová masáž (30 minút)

Bežná cena: 20€

Držitelia karty ISIC, ITIC a EURO26: 15€