Služby

Pre držiteľov kariet ISIC, ITIC a EURO26 poskytujeme zľavy na všetky druhy masáží.

isic

masaz-v-sede

 

 

 

 

Antistresová masáž v sede

Antistresová masáž v sede alebo tiež nazývaná aj kancelárska shiatsu masáž je uvoľňujúco-energetická masáž na špeciálnej ergonomickej masérskej stoličke. Podrobnosti a cena.


 

 

klasicka-masaz

Klasická švédska masáž

Najčastejšie používaná masáž, ktorá je veľmi prospešná pri uvoľňovaní bolesti svalov (zmeny svalového napätia), šliach, stuhnutých kĺbov, zlepšuje krvný obeh, metabolizmus buniek, má výrazný vplyv na odplavovanie odpadových látok a toxínov z tela, teda na lymfatický systém. Podrobnosti a cena.


 

 

lymfodrenaz

Manuálna lymfodrenáž

Manuálna lymfodrenážna masáž je relaxačno-regeneračná a detoxikačná procedúra pri ktorej sa očisťuje organizmus od únavových a cudzorodých látok z metabolizmu. Podrobnosti a cena.


 

kozmeticka-lymfodrenaz

Kozmetická lymfodrenáž tváre

Kozmetická lymfodrenážna masáž tváre je veľmi jemná ale vysoko relaxačno-očistná procedúra kože od odpadových a toxických látok, pri ktorej sa vykonáva kompletná lymfodrenáž hlavy, pliec a dekoltu. Podrobnosti a cena.


 

 

bankovanie

Bankovanie – vákuová masáž

Bankovanie je jednou z najstarších metód tradičnej čínskej medicíny ako alternatívna liečiteľská metóda, ktorá využíva spojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi. Podrobnosti a cena.


 

 

lavove-kamene

Masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi (45-60°C) je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. Podrobnosti a cena.


 

masaz-chodidla

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel vychádza z poznatkov, že všetky nervové zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných bodov. Tieto body pripadajú jednotlivým orgánom alebo oblastiam tela, ktoré sa nachádzajú na chodidlách pričom chodidlo nám predstavuje zmenšený obraz ľudského tela. Podrobnosti a cena.


 

kineziotaping

Kineziotaping

Kineziotaping je liečebná tejpovacia metóda s unikátnou elastickou páskou, ktorá je navrhnutá tak, aby uľahčila prirodzený proces hojenia a zároveň poskytuje podporu a stabilitu svalom a kĺbom bez obmedzenia rozsahu pohybu. Podrobnosti a cena.